FlacSquisher ikona

FlacSquisher1.3.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FlacSquisher to bardzo prosta aplikacja, umożliwiająca konwersję muzyki zapisanej w bezstratnym formacie kompresji dźwięku FLAC do bardziej popularnych plików MP3 oraz OGG. Dzięki niemu zaoszczędzimy cenną przestrzeń na dysku komputera przy nieznacznym spadku jakości dźwięku, a także odtworzymy ulubione zbiory muzyczne na smartfonach i różnego rodzaju urządzeniach przenośnych (które formatu FLAC nie obsługują).

Narzędzie FlacSquisher charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, banalną obsługą i dużą szybkością konwersji audio pomiędzy obsługiwanymi formatami. Potrafi ono pracować w trybie wielowątkowym, umożliwiając obsługę różnych parametrów konwersji z użyciem kodeków Lame i Ogg Vorbis. Program pozwala na pracę z całymi bibliotekami muzycznymi (brak możliwości wskazywania pojedynczych plików).

Z poziomu opcji konfiguracyjnych użytkownik może definiować rozszerzenia plików, które nie będą uwzględniane podczas konwersji. Przydatne okazać się to może w przypadku, kiedy katalog z muzyką, który zdefiniowaliśmy w aplikacji poza plikami FLAC zawiera także muzykę w innych formatach.

Udostępnij
FlacSquisher 1.3.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Producentunhchabo
Liczba pobrań1 490
Data aktualizacji6 paź 2017
Rozmiar pliku2.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FlacSquisher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)