WindowsInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówFlareGet
FlareGet ikona

FlareGet5.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FlareGet to menedżer pobierania plików, który oferuje możliwość integracji z najpopularniejszymi przeglądarkami (Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Chromium, Opera i Safari).

Narzędzie wykorzystuje specjalny algorytm segmentacji plików pozwalający na szybsze ściąganie danych z internetu. FlareGet umożliwia pobieranie plików ze stron internetowych (protokoły HTTP i HTTPS) oraz serwerów FTP. Wśród dostępnych opcji znajdziemy także funkcję wstrzymywania i wznawiania ściągania, która okazuje się bardzo przydatna w sytuacji, kiedy zostanie ono przerwane z powodu awarii internetu (opcja ta nie jest dostępna przez FTP).

FlareGet pozwala dzielić ściągnięte dane na rozmaite kategorie, segregując je chociażby po rozszerzeniu poszczególnych plików. Wszystkie pobrane materiały możemy jednak ręcznie przypisać do danej zakładki (np. aplikacje, dokumenty, wideo, audio, zdjęcia i inne), by w razie potrzeby odnaleźć je w mgnieniu oka.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFlareGet.com
Liczba pobrań2 502
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku8.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FlareGet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)