Flash Memory Toolkit2.01

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaFlash Memory Toolkit
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flash Memory Toolkit to oferujące spore możliwości narzędzie przeznaczone do kompleksowej obsługi kart pamięci i nośników USB. Dostarcza ono szczegółowych informacji o nośniku, pozwala zarządzać zawartością magazynu danych czy też testować jego szybkość zapisu/odczytu.

Program wyposażony został w szereg modułów, zawierających wszystkie niezbędne funkcje do wykonywania wielu istotnych operacji z przenośnymi nośnikami danych. Oferuje ono m.in. funkcje wyświetlania szczegółowych informacji o podłączonym do komputera urządzeniu, skanowania nośnika w poszukiwaniu błędów, trwałego usuwania danych oraz ich przywracania, a także tworzenia kopii zapasowych zawartości nośnika. Nie zabrakło również opcji niskopoziomowego testowania prędkości zapisu/odczytu danych o różnych rozmiarach.

Narzędzie Flash Memory Toolkit jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno ono nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEFD Software
Liczba pobrań2 899
Data aktualizacji8 sie 2014
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)