WindowsDomOrganizery osobisteFlashnote
Flashnote ikona

Flashnote4.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flashnote to niewielka i dostępna zupełnie za darmo aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia notatek. Program przyda się, kiedy potrzebujemy szybko coś zapisać np. numer telefonu, zachować kilka adresów URL z artykułami do przeczytania na później czy też podczas zbierania informacji do raportu lub innej pracy pisemnej.

Program pozbawiony jest zbędnych fajerwerków i niepotrzebnych funkcji, oferując minimalistyczny, ale intuicyjny interfejs użytkownika - działa również błyskawicznie i nie zużywa wielu zasobów systemu. Tworzone notatki możemy organizować w kategorie, co pozwala na lepszą organizację wszystkich zapisków. Jak na aplikację nastawioną na pracę z tekstem przystało, Flashnote posiada odpowiednią ilość opcji związanych z prezentowaniem się notatek: możemy dopasować nie tylko krój i kolor czcionki, ale również zdefiniować kolory tła, rozmiar punktu i nie tylko.

Dodatkowo program pozwala na masowe drukowanie notatek, zdefiniowanie własnego skrótu klawiszowego do tworzenia nowej notatki (bardzo przydatna jest lista aplikacji wykluczonych, do których można dodać przykładowo gry, w których skrót nie ma się uaktywniać) czy też stworzenie nowej bazy danych. Przy temacie baz danych, Flashnote posiada wbudowane opcje związane z automatycznym tworzeniem kopii zapasowych oraz ich synchronizacją.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSoftvoile
Liczba pobrań952
Data aktualizacji26 maj 2017
Rozmiar pliku2.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Flashnote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)