WindowsEmulatoryInneFlashpoint Infinity

Flashpoint Infinity4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Flashpoint Infinity to środowisko pozwalające uruchamiać gry stworzone we Flashu, pobierane z Archive.org. W pakiecie znajdziemy środowisko uruchomieniowe dla odchodzącej technologii oraz mechanizm pobierania gier.

Po uruchomieniu programu zobaczymy listę dostępnych gier z możliwością przeszukiwania. Flashpoint zamienia system, na którym działa, w pośrednika, który przekieruje ruch i pozwoli uruchomić gry z ładowanych plików. Źródła w folderze Redirector pozwolą upewnić się, że pobrane gry nie robią niczego podejrzanego. Flashpoint zmodyfikuje także ruch sieciowy gier, by oszukać gry, ale nie powinno to mieć wpływu na normalne korzystanie z komputera. Platforma jest wciąż we wczesnym stadium rozwoju i warto mieć kopię zapasową ustawień sieciowych przed jej uruchomieniem. W razie problemów można przywrócić ustawienia domyślne z pomocą dostarczonego skryptu resetującego.

Flashpoint wymaga obecności Visual C++ redistributable i .NET Framework 4.7. Gry można zapisywać na zewnętrznych dyskach.

Ze względu na problemy bezpieczeństwa Flasha zalecamy, by Flashpoint Infinity uruchamiać w maszynie wirtualnej lub na osobnym komputerze, jeśli macie taką możliwość. Flash Player dobiega końca życia i obecność wtyczki może stanowić zagrożenie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBlueMaxima
Liczba pobrań1 490
Data aktualizacji28 sie 2018
Rozmiar pliku1445.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)