WindowsArchiwumProgramy archiwalneFlexbeta Firetweaker

Flexbeta Firetweaker2.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flexbeta Firetweaker to program przeznaczony do optymalizacji przeglądarki Firefox. Aplikacja oprócz optymalizacji pod kątem szybkości startu i ładowania stron, którą znamy z takich programów jak Firetune oferuje również możliwość wprowadzania zmian związanych z wyglądem przeglądarki i ergonomią (np.: możliwość umieszczenia sidebaru z prawej strony). Dodatkowo za pomocą programu można zmieniać kilka elementów związanych blokowaniem pewnych wydarzeń, które uznamy za niechciane podczas wyświetlania stron.

Firetweaker pozwala również na definiowanie kilku elementów związanych z zachowaniem przeglądarki i sposobem wyświetlania witryn jak np.: mozliwość ominięcia tagu target="_blank", który umożliwia wyświetlenie nowego okna i ominięcie blokad przeznaczonych dla okienek pop-up. Za pomocą opcji RollBack możemy również bezboleśnie powrócić do ustawnień standardowych.

Uwaga!

Program do uruchomienia wymaga biblioteki Microsoft .NET Framework 1.1, bibliotekę pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 967
Data aktualizacji14 lip 2005
Rozmiar pliku0.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)