WindowsGrySymulatoryFlightGear Flight Simulator

FlightGear Flight Simulator2020.3.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FlightGear Flight Simulator to rozwijany już od kilkudziesięciu lat darmowy symulator lotniczy, który ma ogromne rzesze fanów na całym świecie. Jako projekt open source projekt doczekał się nawet płatnych naśladowców, ale oryginał jest tylko jeden. Grę od początku opracowywano w duchu od fanów dla fanów i jako taką udostępniono ją bez przeszkód w sieci. Naturalnie po drodze powstało wiele modyfikacji oraz dodatków.

Produkt zbudowano w oparciu o realistyczny silnik, mający wiernie oddawać pilotaż różnorakich jednostek powietrznych. Zaczęło się od samolotów, ale szybko doszły do tego helikoptery, a nawet wahadłowce kosmiczne. Połączono go z przepięknym generatorem terenu, obsługującym roślinność, wodę, trójwymiarowe chmury czy zmienne warunki oświetleniowe, zależne od pory dnia. Na grafikę się nie narzeka.

Ponieważ kod programu jest wolno dostępny, z czasem pojawiły się m.in. opcje zabawy wieloosobowej. FlightGear dostępny jest ponadto nie tylko w wersji Windows. Gra stanowi ponadto podstawę wielu badań naukowych nad zachowaniem jednostek w powietrzu, co tylko podkreśla jej profesjonalizm. Wbrew pozorom jednak, to nie tylko propozycja dla maniaków. Także nowicjusze powinni tutaj znaleźć coś dla siebie.

Uwaga!

Polecamy zainteresować się bezpłatnymi paczkami z dodatkową zawartością ze stale poszerzanego repozytorium tego projektu. Tam czekają m.in. nowe modele samolotów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentFlightGear
Liczba pobrań10 343
Data aktualizacji1 kwi 2022
Rozmiar pliku1862.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)