WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituFling
Fling ikona

Fling1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fling to niewielka aplikacja pozwalająca przy pomocy skrótu klawiszowego wyszukiwać w Internecie dowolne zaznaczone wcześniej teksty. Użytkownik ma możliwość dodania do listy własnej listy wyszukiwarek, aby korzystać z ulubionych usług. Domyślnie w aplikacji jest natomiast zapisanych kilkanaście wyszukiwarek, z których można od razu korzystać.

Obsługę należy zacząć od zdefiniowania własnej kombinacji przycisków na klawiaturze, która będzie uruchamiać program. W ten sposób można z niego najwygodniej korzystać. Wystarczy zatem skorzystać z opcji Customize Fling Shortcut, którą znajdziemy w menu ikony na pasku zadań po uruchomieniu aplikacji. Z tego miejsca można też teoretycznie dostać się do konfiguracji (pliku tekstowego z bardzo przystępną składnią), ale rozsądniej będzie wpierw zamknąć program, a dopiero potem ręcznie dostać się do pliku ustawień z poziomu eksploratora systemowego, gdyż plik tekstowy trzeba edytować z uprawieniami administratora.

Samo korzystanie na co dzień natomiast polega na zaznaczeniu tekstu w dowolnym miejscu w komputerze, a więc na przykład w dokumencie w Wordzie, w przeglądarce Internetowej, w Eksploratorze, a następnie wciśnięciu wybranej wcześniej kombinacji na klawiaturze. Wyświetlone zostanie menu, w którym trzeba wybrać wyszukiwarkę, z jakiej chcemy skorzystać. Gdy tylko to zrobimy, zaznaczona przez nas wcześniej fraza zostanie wyszukana w zadanej wyszukiwarce, która uruchomi się w domyślnej przeglądarce Internetowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań155
Data aktualizacji29 maj 2017
Rozmiar pliku0.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fling ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)