AndroidPodróże i transportKomunikacja zbiorowaFlixBus - Podróżuj autobusem
FlixBus - Podróżuj autobusem ikona

FlixBus - Podróżuj autobusem9.14.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FlixBus - Podróżuj autobusem to mobilna aplikacja do rezerwowania i kupowania biletów autobusowych. Warto ją zainstalować niezależnie od tego, czy planujemy wycieczkę krajową, czy też zamierzamy udać się w podróż po Europie.

Z poziomu głównego okna programu FlixBus - Podróżuj autobusem możemy wybrać miejsce, z którego chcemy wyruszyć, jak i miasto docelowe, datę odjazdu i powrotu oraz liczbę pasażerów (z podziałem na dorosłych oraz dzieci), a następnie wyszukać dostępne połączenia, jednocześnie otrzymując informacje na temat ceny biletów. Jeśli utworzymy darmowe konto użytkownika, aplikacja zapamięta wszystkie nasze dane, co może okazać się przydatne w trakcie planowania kolejnych wycieczek.

FlixBus - Podróżuj autobusem zawiera również kalendarz, gdzie pojawi się informacja na temat kolejnej podróży. Warto również aktywować funkcję GPS, by aplikacja wskazała nam najbliższy przystanek. Ułatwieniem może być również skorzystanie z kamery, bo to właśnie dzięki niej otrzymamy możliwość zeskanowania kodu QR, dzięki któremu potwierdzimy swoją rezerwację.

Warto dodać, że rezerwując bilet za pomocą aplikacji FlixBus - Podróżuj autobusem mamy zagwarantowane miejsce siedzące z regulowanym oparciem i miejscem na nogi. Na pokładzie autobusu znajduje się toaleta oraz darmowe Wi-Fi. Ponadto można zakupić przekąski i napoje u kierowcy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań141
Data aktualizacji21 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
FlixBus - Podróżuj autobusem ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)