WindowsGryLogiczne i karcianeFloboPuyo 0.20

FloboPuyo 0.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FloboPuyo to gra przypominająca zasadami i wyglądem legendarnego Tetrisa. Zamiast spadających klocków o wymyślnych kształtach, gracz otrzymuje do dyspozycji parę kolorowych żelków. Zadanie polega na fizycznym połączeniu minimum czterech (lub więcej) kuleczek o jednakowej barwie - wówczas znikają one z planszy, a my nagradzani jesteśmy odpowiednią zdobyczą punktową. Zabawa kończy się w momencie, kiedy uśmiechnięte pęcherzyki zapełnią cały "zbiorniczek".

Rywalizować można zarówno z komputerem (Single Player Game), jak i drugą osobą przy PeCecie (Two Players Game). Bitwa z CPU odbywa się w formie następujących po sobie rund, w których stajemy w szranki z coraz to lepszymi przeciwnikami. Oczywiście istnieje opcja stopniowania poziomu trudności, a dodatkowo już na starcie zapewnione są 3 kredyty. Gracze mogą sobie wzajemnie podkładać kłody, w postaci wysypu bardzo niewygodnych "szklanych" bąbelków, uzyskanych za połączenie jakiejkolwiek pary. A zatem, im więcej żelków zostanie usuniętych za jednym zamachem, tym gorsza będzie sytuacja partnera po przeciwległej stronie monitora. Dzięki temu występują szybkie zwroty akcji, co korzystnie wpływa na ogólny przebieg współzawodnictwa. Mobilizującym elementem rozgrywki jest obecność tabeli najlepszych wyników. FloboPuyo posiada przyjemną kolorową grafikę, ale niestety dosyć przeciętną warstwę dźwiękową. Pozycja powinna być szczególnie miła dla Tetrisomaniaków oraz fanów gier logiczno-zręcznościowych. Autorem opisu jest Riven z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIOS Software
Liczba pobrań12 777
Data aktualizacji28 sty 2005
Rozmiar pliku3.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)