bEguqHVN

Flow for Instagram3.2

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flow for Instagram to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu Instagram. Skupia się na jednym aspekcie, a mianowicie przeglądaniu zdjęć znajomych i interakcji. Za jej pomocą nie dodamy nowych materiałów.

bEguqHVP

Dzięki takiemu zabiegowi autorzy mogli skupić się na dostosowaniu całego interfejsu pod kątem jak najlepszego i najbardziej wydajnego przeglądania zdjęć i filmów. Ekran główny stanowi mozaika z ostatnio opublikowanych przez naszych znajomych treści. Zaraz obok znajdziemy identycznie wyglądającą zakładkę ulubione, a także zdjęcia z naszej okolicy.

Z poziomu Flow for Instagram możemy komentować, a także oznaczać materiały jako ulubione. Aplikacja obsługuje także powiadomienia. Większość z jej możliwości jest dostępna za darmo, jednak po zakupie wersji premium otrzymamy dodatkowe rozwiązania, takie jak np. obsługę wielu kont. Flow for Instagram stanowi bardzo dobrą alternatywę dla osób, które szukają zamiennika dla oficjalnego klienta, a ich aktywność w serwisie Instagram ogranicza się głównie do przeglądania treści dodawanych przez innych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań69
Data aktualizacji17 mar 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEguqHWu
bEguqHWL