WindowsArchiwumProgramy archiwalneFlutter
Flutter ikona

Flutter0.7.22

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flutter to proste i darmowe narzędzie, pozwalające użytkownikowi sterować odtwarzaczem plików audio-wideo w systemie Windows 7 za pomocą gestów ręki.

Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanej w komputerze kamerki internetowej. To właśnie za jej pośrednictwem wykrywa on gesty użytkownika, a następnie interpretuje je wykonując, odpowiadające im operacje w odtwarzaczu multimedialnym. Flutter nie wymaga od użytkownika jakiejkolwiek konfiguracji i gotowy jest do pracy tuż po zainstalowaniu.

Twórcy zdefiniowali w narzędziu 3 gesty, pozwalające pauzować/wznawiać oraz przełączać pomiędzy znajdującymi się na liście odtwarzania utworami lub filmami. Użytkownik nie ma niestety możliwości tworzenia dodatkowych gestów i przyporządkowywania im zadań, ani nawet zmiany dostępnych już gestów. Pomimo to, jego dużą zaletą jest wysoka rozpoznawalność gestów.

Flutter obsługuje większość najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych - Windows Media Player, VLC, iTunes, QuickPlayer, Winamp i wiele innych. Po uruchomieniu znaleźć go można w zasobniku systemowym, skąd informuje on nas o np. pozytywnie wykonanej operacji lub którym aktywnym odtwarzaczem aktualnie sterujemy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentFlutter
Liczba pobrań2 047
Data aktualizacji8 sty 2014
Rozmiar pliku3.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Flutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)