WindowsArchiwumProgramy archiwalneFLV Recorder

FLV Recorder4.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FLV Recorder to niewielki i łatwy w użyciu program umożliwiający nagrywanie strumieni audio/wideo w formacie flv emitowanych za pośrednictwem protokołów HTTP i RTMP.

Obsługa aplikacji ogranicza się jedynie do podania źródła, z którego przechwycony ma zostać materiał - może to być zarówno plik znajdujący się na lokalnym dysku twardym, jak również adres URL. Ponadto aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz plików flv, obsługujący listy odtwarzania oraz dający możliwość konfiguracji m.in. jasności czy kontrastu wyświetlanego filmu.

Uwaga!

Do poprawnego działania aplikacji wymagana jest instalacja biblioteki sieciowej WinPcap dla systemu Windows. Kreator instalacji FLV Recorder proponuje automatycznie instalację tego komponentu. Wersja trial umożliwia korzystanie z programu przez 30 dni.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 125
Data aktualizacji28 kwi 2010
Rozmiar pliku2.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)