bDUMqfCJ
fmedia ikona

fmedia1.24

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

fmedia pozornie jest kolejnym zwykłym odtwarzaczem multimedialnym, ale w istocie oferuje dodatkowe, przydatne funkcje.

bDUMqfCL

Narzędzie pozwala nie tylko na uruchamianie wybranych utworów muzycznych. Dzięki niemu będziemy mogli także nagrywać dźwięk z mikrofonu, zapisywać piosenki z radia internetowego oraz konwertować pliki. Utwory możemy dekodować do następujących formatów: mp3, .ogg (Vorbis, Opus), .opus, .m4a/.mp4 (AAC, ALAC, MPEG), .mka/.mkv (AAC, ALAC, MPEG, Vorbis), .avi (AAC, MPEG), .aac, .mpc, .flac, .ape, .wv, i .wav. Istnieje również opcja kodowania utworów i innych materiałów dźwiękowych do mp3, .ogg, .opus, .m4a (AAC), .flac oraz .wav.

fmedia to aplikacja dostępna zupełnie za darmo (licencja open-source), która w znikomym stopniu wykorzystuje zasoby systemowe komputera i z powodzeniem działa również na słabszych maszynach. Dzięki możliwości instalowania wtyczek możemy rozszerzyć funkcjonalność programu o dodatkowe opcje.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
fmedia 1.24wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSimon Zolin
Liczba pobrań437
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku2.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
fmedia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMqfDq
bDUMqfDH