WindowsEdukacja i naukaMatematyka i statystykaFNGraph

FNGraph2.61

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo ciekawy program kreujący wykresy dowolnych funkcji. Umożliwia porównania funkcji oblicza najważniejsze wartości (także minimum, maksimum itd...), umożliwia definiowanie zmiennych, przeprowadza mnóstwo analiz, akceptuje rozbudowaną składnię. Charakteryzuje się dużą precyzją obliczeń i przejrzystością wykresów. Poza tym jego walory może docenić jedynie osoba kompetentna w tej dziedzinie ;-). Na pewno program można również polecić Tym, którym z oporami wchodzi do głowy wiedza z zakresu funkcji, a także tym którzy wiedzę tą chcą pogłębić.

Program nie umożliwia eksportu do żadnych zewnętrznych formatów ale umożliwia skopiowanie każdego wykresu do schowka i wklejenie do dowolnego dokumentu (np. do dokumentu edytowanego w edytorze Word) co ten brak skutecznie eliminuje. Służy do tego opcja "Copy" (efekt ten można osiągnąć oczywiście również poprzez kombinację klawiszy "ctrl+c" - kopiuj i "ctrl+v" - wklej).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 928
Data aktualizacji2 sty 2003
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)