bECluoVx

FNGraph2.61

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo ciekawy program kreujący wykresy dowolnych funkcji.Umożliwia porównania funkcji oblicza najważniejsze wartości (takżeminimum, maksimum itd...), umożliwia definiowanie zmiennych,przeprowadza mnóstwo analiz, akceptuje rozbudowaną składnię.Charakteryzuje się dużą precyzją obliczeń i przejrzystościąwykresów. Poza tym jego walory może docenić jedynie osobakompetentna w tej dziedzinie ;-). Na pewno program można równieżpolecić Tym, którym z oporami wchodzi do głowy wiedza z zakresufunkcji, a także tym którzy wiedzę tą chcą pogłębić.

bECluoVz

Program nie umożliwia eksportu do żadnych zewnętrznych formatówale umożliwia skopiowanie każdego wykresu do schowka i wklejenie dodowolnego dokumentu (np. do dokumentu edytowanego w edytorze Word)co ten brak skutecznie eliminuje. Służy do tego opcja "Copy" (efektten można osiągnąć oczywiście również poprzez kombinację klawiszy"ctrl+c" - kopiuj i "ctrl+v" - wklej).

Udostępnij
FNGraph 2.61wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań22 848
Data aktualizacji2 sty 2003
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECluoWv