WindowsGrafikaTworzenie grafiki prezentacyjnejFocusky
Focusky ikona

Focusky4.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Focusky to innowacyjne narzędzie służące do tworzenia prezentacji multimedialnych, które stanowi godną uwagi alternatywę dla popularnego PowerPointa.

Jedną z największych zalet aplikacji jest przejrzysty i stworzony z dużą dbałością interfejs graficzny. Pomimo wielu dostępnych funkcji jej obsługa jest bardzo prosta, a poszczególne narzędzia są łatwe do odnalezienia. Okno Focusky podzielone jest na 3 sekcje, wśród który największa przeznaczona jest na wyświetlanie podglądu slajdu. Pozostałe odpowiadają za wyświetlanie listy wszystkich slajdów oraz dostęp do oferowanych funkcji.

Kolejny niewątpliwy atut programu to spora ilość bardzo efektownych szablonów slajdów, z użyciem których stworzymy ciekawy pokaz slajdów w niedługim czasie oraz możliwość tworzenia rozbudowanych animacji (m.in. powiększeń itp.). Dodatkowo wśród funkcji Focusky znajdziemy takie, które pozwolą nam umieścić w naszym projekcie dowolne kształty, strzałki, tekst, grafikę, materiały wideo, hiperłącza, animacje Flash itp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań861
Data aktualizacji15 sty 2021
Rozmiar pliku377.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Focusky ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)