bDUciErV
FocusOn Image Viewer ikona

FocusOn Image Viewer1.25.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FocusOn Image Viewer to przeglądarka zdjęć połączona z prostym edytorem. Obsługiwanych jest ponad 100 najpopularniejszych formatów, wliczając w to pliki PSD oraz RAW. Aplikacja umożliwia również bezpośrednie publikowanie zdjęć na blogu, Twitterze oraz Facebooku.

bDUciErX

Przeglądarka przypomina nieco systemowy Eksplorator, jednak tutaj dodatkiem jest możliwość wyświetlenia niewielkiej miniatury podglądu. Dostępne jest również główne okno, w którym możemy przeglądać katalogi oraz ich drzewo z lewej strony. Fotografię można oczywiście wyświetlić dużo większą i wówczas wypełnia zdecydowaną większość okna. Możliwe jest tu powiększanie, kadrowanie i obracanie zdjęć.

Wśród obsługiwanych przez program formatów, znajdziemy między innymi JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, JP2, J2K, PSD, AI, EPS, CR2, NEF, ARW, DNG oraz RAW. Wszystkich rozszerzeń jest dużo więcej i ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FocusOn Image Viewer 1.25.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentPintosoft
Liczba pobrań2 240
Data aktualizacji8 wrz 2020
Rozmiar pliku4.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FocusOn Image Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUciEsC
bDUciEsT