WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFolder Merger
Folder Merger ikona

Folder Merger1.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Folder Merger to darmowa aplikacja, która służy do scalania różnych folderów i umieszczania znajdujących się w nich plików w jednym dużym katalogu.

Bardzo często chcąc umieścić wybrane pliki umieszczone się w innych katalogach, musimy kopiować je ręcznie do miejsca docelowego, co w przypadku dysponowania sporą liczbą dokumentów okazuje się niezwykle pracochłonne. Za pomocą Folder Merger oszczędzimy sporo cennego czasu, scalając wiele podfolderów w jeden folder.

Folder Merger wymaga jedynie dodania podfolderów z plikami, które chcemy połączyć (za pomocą funkcji "Add Folder" lub poprzez wykorzystanie techniki "przeciągnij i upuść"), a następnie określenia folderu docelowego.

W trakcie pracy z programem Folder Merger możemy również zdefiniować kilka dodatkowych opcji, na przykład decydując, czy pliki mają zostać przeniesione czy jedynie skopiowane (pozostaną wówczas także w podfolderze wyjściowym).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producent2xDSoft
Liczba pobrań984
Data aktualizacji18 wrz 2018
Rozmiar pliku0.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Folder Merger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)