Folder Move ikona

Folder Move1.2

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFolder Move
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Folder Move to niewielki program ułatwiający przenoszenie plików zainstalowanych aplikacji do innych folderów a nawet partycji bez konieczności ich ponownej instalacji. Aplikacja przenosi całą strukturę katalogów w nowe miejsce i automatycznie tworzy odpowiednie dowiązania symboliczne, by wybrany program czy gra nadal działały bez zarzutu.

Obsługa sprowadza się do wskazania przez użytkownika folderu z programem, który ma zostać przeniesiony, a następnie lokalizacji docelowej. Można również zdecydować o tym, czy utworzone dowiązanie symboliczne ma zostać ukryte, by nie było widoczne w eksploratorze plików.

Wystarczy zatwierdzić zmiany, aby przenoszenie plików zostało rozpoczęte. Zależnie od wielkości przenoszonego programu oraz wydajności dysków twardych, operacja ta może potrwać od kilku sekund, prawdopodobnie nawet do kilku minut.

Uwaga

Aby korzystać z programu konieczne jest uruchomienie go z prawami administratora.

Udostępnij
Folder Move 1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRCPsoft.net
Liczba pobrań4 373
Data aktualizacji2 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Folder Move ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)