WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFolderShredder
FolderShredder ikona

FolderShredder1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FolderShredder to niewielka aplikacja pełniąca funkcję niszczarki danych. Udostępniona została bezpłatnie i umożliwia trwałe usunięcie plików oraz folderów zapisanych na dysku twardym lub innym magazynie danych.

Narzędzie podczas swojego działania wykorzystuje zaawansowane algorytmy zgodne z opracowanym przez Amerykański Departament Obrony standardem DOD 5220.22-M. Zgodnie z nim przestrzeń na nośniku danych, na której zapisane były dane zostają nadpisane do 20 razy, co uniemożliwia ich późniejsze odzyskanie nawet z użyciem specjalistycznego oprogramowania.

Przy użyciu FolderShredder możliwe jest permanentne kasowanie z dysku poufnych danych o dowolnym formacie (m.in. dokumenty, muzyka, wideo, zdjęcia itd.). Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i ogranicza się w zasadzie do wskazania plików do usunięcia i zatwierdzenia wyboru odpowiednim przyciskiem.

FolderShredder udostępniony został w formie przenośnej (portable). Oznacza to, że program nie wymaga instalacji i gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRCPsoft.net
Liczba pobrań262
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku0.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FolderShredder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)