MacOSInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówFolx
Folx ikona

Folx5.14.13922

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Folx to darmowa edycja menadżera pobierania plików z wyszukiwarką torrentów.

Flox obsługuje najpopularniejsze protokoły wymiany plików (HTTP, HTTPS, FTP oraz BitTorrent), daje możliwość wznawiania połączeń i ustawianie priorytetów pobierania danych, możliwość kontrolowania prędkości pobierania plików oraz ma wbudowany harmonogram zadań. Pobieranie plików podzielone jest na wątki, co pozwala na lepsze zarządzanie łączem.

Darmowa wersja ma ograniczenie do dwóch wątków, a także nie pozwala na pobieranie torrentów i zaawansowane zarządzanie transferami. Wersja komercyjna programu – Folx Pro – została wzbogacona o mechanizm Smart Speed Adjustment, który ma za zadanie „podkręcić” prędkość ściągania danych. W wersji Pro znajdziemy też sporo innych ulepszeń, jak wyszukiwarka torrentów, menedżer haseł, integracja z iTunes, możliwość pobierania filmów z YouTube'a i wiele innych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań577
Data aktualizacji2 sty 2020
Rozmiar pliku33.16 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Folx ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)