WindowsArchiwumProgramy archiwalneFOMS

FOMS1.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FOMS (Flexible Online Management Suite) to internetowy pakiet, wspomagający funkcjonowanie małych i średnich przedsiębiorstw.

Program łączy w sobie funkcje komunikatora tekstowego, systemu zarządzania relacjami z klientem, posiada wbudowany moduł do wystawiania faktur i interaktywny kalendarz. Wszelakie dane generowane przez FOMS przechowywane są na zewnętrznych serwerach (dedykowanych u klienta lub publicznych w przypadku wersji bezpłatnej).

FOMS umożliwia nadawanie użytkownikom uprawnień, ograniczających dostęp do wybranych funkcji. Wbudowany komunikator daje możliwość tworzenia list kontaktów (zawierających klientów i pracowników firmy) oraz archiwizowanie przeprowadzonych rozmów. Z kolei kalendarz, poza funkcją przypominania, pozwala także śledzić postęp procesów biznesowych.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach:

  • FREE jest podstawową wersją FOMS oferowaną w całości bezpłatnie. Dostępne są w niej wszystkie funkcjonalności, a dane przechowywane są na serwerach firmy FOMS Sp. z o.o. W tej wersji aktywny będzie moduł reklamowy. - STANDARD jest to w pełni funkcjonalna wersja aplikacji z wyłączonym modułem reklamowym. Za korzystanie z niej Użytkownik ponosi za drobną opłatę miesięczną w wysokości 19 zł netto. - PROFESSIONAL została opracowana z myślą o klientach, którzy chcą, aby system funkcjonował na ich wewnętrznym serwerze firmowym. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwia pełną kontrolę nad funkcjonowaniem programu oraz strukturalnym obiegiem danych. - ENTERPRISE poza zaletami poprzednich wersji, klient ma zapewnione wsparcie serwisowe twórców programu oraz jego bieżącą aktualizację, w zamian za stałą miesięczną opłatę.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 003
Data aktualizacji30 lis 2009
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)