MacOSProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówFontstand
Fontstand ikona

Fontstand1.4.0 build 63

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fontstand to aplikacja na Maca, która pozwala za darmo wypróbować płatne fonty lub wypożyczyć je na jeden miesiąc po cenie niższej niż normalna. W sklepie Fontstand znajduje się 511 krojów, dostarczonych przez 28 wydawców.

Usługa Fontsand zapewnia nowy sposób licencjonowania fontów. W aplikacji trzeba założyć konto, aby mieć możliwość korzystania z jej głównych funkcji. Wybrane kroje można testować w dowolnym programie zainstalowanym na naszym Macu. Wypożyczony w darmowej opcji font jest aktywny przez godzinę. Mamy także możliwość wypożyczenia na miesiąc za cenę, która wynosi 10% normalnej licencji. Jeśli dany font wypożyczamy przez 12 miesięcy, to przechodzi on na naszą własność na zawsze.

W programie kroje posegregowane są według rodziny, można je również wyszukiwać po nazwie. Interfejs jest bardzo przyjazny i dostoswany wizualnie do najnowszych wersji systemu OS X.

Tworzenie ciekawych projektów z typografią na najwyższym poziomie może być kosztowne. Fontstand jest aplikacją wartą uwagi jeśli chcemy przetestować komercyjne fonty i sprawdzić, czy będą pasowały do projektu za ułamek ich zwykłej ceny.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFontstand
Liczba pobrań54
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Fontstand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)