bEDxKnpN
Fontster ikona

Fontster3.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fontster jest aplikacją, która w szybki sposób zmodyfikuje wygląd systemu Android. Program z łatwością pobierze i zmieni fonty używane w systemie, dopasowując je do kompozycji ROM-u lub ułatwi odczytywanie często bardzo niewyraźnych fontów.

bEDxKnpP

Aplikacja do działania wymaga praw roota. Po udzieleniu tychże praw możliwe jest zrobienie kopii zapasowej obecnie używanego zestawu oraz przywrócenie go w razie kłopotów. Autor aplikacji dal możliwość wyboru z zestawu ok. 150 czcionek, które są pobierane bezpośrednio na urządzenie i po uprzednim podglądzie mogą być zastosowane. Fontster potrafi także zrestartować urządzenie lub samo SystemUI. Aplikacja została stworzona do działania z ROM-ami opartymi na AOSP, czyli czystej formie udostępnianej przez Google. Do rodziny AOSP należy między innymi OmniROM i AOKP. Aplikacja powinna także współpracować z oprogramowaniem autorskim, jak Touchwiz od Samsunga i Sense od HTC. Wymogiem jest Android w wersji Ice Cream Sandwich lub nowszej.

Aplikacja działa szybko i bezproblemowo. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem zaleca się udanie do oficjalnego wątku na forum XDA Developers, gdzie można uzyskać szybką pomoc. Minusem aplikacji jest brak polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentPriyeshPatel
Liczba pobrań210
Data aktualizacji31 sty 2016
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Fontster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDxKnqL