bECSdacB
Foodie - Delicious Camera ikona

Foodie - Delicious Camera1.0.2

Strona głównaiOSGrafika i fotografiaRobienie zdjęćFoodie - Delicious Camera
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foodie - Delicious Camera to program, który może się przydać miłośnikom zdjęć jedzenia z kategorii #FoodPorn. Aplikacja pozwala upiększyć fotografie dzięki wielu dostępnym filtrom i w ten sposób nadać im dodatkowego kolorytu.

bECSdacD

Program pozwala skorzystać z kilku opcji edycji. Pierwsza z nich to możliwość wyboru formatu zdjęcia: 1:1 lub 3:4. W aplikacji mamy do dyspozycji suwak regulujący poziom jasności, dostępny z prawej strony ekranu, gdy wykonamy gest przesuwania palcem. Możemy też skorzystać z lampy błyskowej, która doświetli nasze zdjęcie.

Największą zaletą Foodie są filtry, których do wyboru jest kilkanaście. Mają one różne właściwości: Niektóre z nich dodają zdjęciu nieco żółtego koloru, inne zaś sprawiają, że zdjęcie staje się nieco ciemniejsze (co może się przydać np. wtedy, gdy fotografujemy filiżankę kawy). Z filtrów możemy skorzystać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to gest przesuwania palcem po ekranie od prawej do lewej, dzięki któremu przewiniemy listę dostępnych filtrów, od razu widząc na ekranie efekt zmian. Drugi ze sposobów to kliknięcie ikony widocznej w prawym dolnym rogu ekranu. Wtedy Foodie wyświetli ikony wszystkich filtrów, które można wybrać dotykając ekranu urządzenia. Dodatkowo, do fotografii możemy dorzucić znak wodny Foodie oraz informację o lokalizacji, w której powstało zdjęcie.

Zdjęcia, które planujemy edytować w aplikacji Foodie, możemy wybrać na dwa sposoby: korzystając z aparatu wbudowanego w program lub wgrywając fotografię z pamięci iPhone'a lub iPada.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań3
Data aktualizacji14 mar 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Foodie - Delicious Camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECSdadz