AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneFootsteps
Footsteps ikona

Footsteps2.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Footsteps to aplikacja, za pomocą której można skorzystać ze spersonalizowanych tras ułatwiających zwiedzanie Wrocławia. Twórcy programu zapowiadają, że baza miast w Polsce dostępnych w jego bazie będzie stale powiększana.

Po zainstalowaniu programu należy założyć konto, a do tego celu możemy użyć konta na Facebooku lub adresu e-mail. Następnie wybierzemy jeden z kilku dostępnych stylów życia: Imprezowicz, Hipster, Sightseer, Familyguy, Smakosz, Sportowiec, Historyk, Artlover lub Biznesmen. W zależności od naszego wyboru, aplikacja zaproponuje inne miejsca do zobaczenia, dopasowane do konkretnego stylu pracy lub życia. Warto dodać, że możemy wybrać więcej niż jedną opcję.

Po dokonaniu wyboru zobaczymy listę spersonalizowanych tras spacerowych. Mogą to być np. trasy dla rowerzystów, a także warte zobaczenia ośrodki kultury i sztuki. Trasy wyświetlane są w formie dużych kart, przewijanych w lewo lub w prawo. Po kliknięciu w daną trasę, zobaczymy związane z nią szczegółowe informacje: spis poszczególnych przystanków, czas trwania, krótki opis wycieczki, a także liczbę punktów, które otrzymamy po odbyciu całej zaplanowanej drogi. Kluczowym elementem każdego planu podróży jest zaś mapa (czerpiąca z Open Street Maps), na której widoczne są wszystkie kluczowe przystanki na naszej drodze.

Gdy potrzebujemy zrobić przerwę w wyprawie, po naciśnięciu przycisku "Pauza" aplikacja zapyta nas o charakter planowanej przerwy, np. na kawę, przekąskę, toaletę itp. W zależności od naszego wyboru zobaczymy listę miejsc, w których możemy zająć się czynnością, na czas której zrobimy sobie odpoczynek w trakcie wycieczki.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam. Nawigacja po niej jest przejrzysta i łatwa do opanowania, aczkolwiek program nie jest wolny od wad. Brakuje np. widocznego stale na mapie śladu GPS, który pozwoli na bieżąco nawigować od miejsca do miejsca przewidzianego w programie wycieczki. Ta opcja ma się pojawić w kolejnych wydaniach aplikacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApplover.pl
Liczba pobrań292
Data aktualizacji12 sie 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Footsteps ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)