WindowsGryZręcznościoweFormido 1.0

Formido 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Formido to gra, w której bohater wyposażony w broń szybkostrzelną stara się wyeliminować za wszelką cenę wszystkich zagrażających mu zewsząd przeciwników. W tym przypadku za wroga uchodzą ogromne robale przybyłe ...z kosmosu (dlaczego one zawsze przybywają z kosmosu?:)) Nie są one bynajmniej zielone, ale za to wyjątkowo paskudne i natarczywe.

Zadaniem gracza jest eksterminacja jak największej liczby przeciwników (1 robal=1 punkt), a przy okazji utrzymanie się przy życiu jak najdłużej to tylko możliwe. Wbrew pozorom nie okazuje się to takie proste, gdyż pomimo nawet prostej klawiszologii, trzeba nabrać dużej wprawy, aby bezpiecznie lawirować pomiędzy szkodnikami. Zachęcam do zdobywania jak najwyższych wyników punktowych, ponieważ na najlepszych czeka nagroda w postaci umieszczenia ich rezultatu na stronie poświęconej grze Formido. Jedynym tego warunkiem jest przesłanie informacji wraz załącznikiem na adres mailowy autora gry, który podany jest na wyżej wymienionej stronie.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 140
Data aktualizacji25 maj 2005
Rozmiar pliku9.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)