Forza Football - Soccer Live Scores ikona

Forza Football - Soccer Live Scores

iOSWiadomościAplikacje dla kibicówForza Football - Soccer Live Scores
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Football - Soccer Live Scores to aplikacja dla miłośników futbolu, dzięki której można być na bieżąco z informacjami o ulubionych klubach. Program przeznaczony jest na iPady, iPhone'y i wspiera smartzegarki Apple Watch.

Najważniejszą funkcją programu jest możliwość śledzenia na żywo meczów drużyn, które lubimy. Można zdefiniować kilka rodzajów powiadomień, m.in. o rozpoczęciu spotkania, wyniku w czasie rzeczywistym, o składach, czerwonych kartkach itp. Informacje wysyłane są w trybie push, co daje gwarancję, że żadne boiskowe wydarzenia nas nie ominą. Po wybraniu odpowiedniej opcji filtrowania wyników, można śledzić mecze wszystkich rozgrywek w danym dniu. Program pozwala też śledzić plotki transferowe i informuje o dokonanych transferach. Atutem aplikacji jest też fakt, że wyświetla powiadomienia na smartzegarkach Apple Watch.

Aplikacja pozwala wybrać jeden z kilkunastu motywów graficznych, wedle preferencji użytkownika. Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze, czyli wynikach meczów.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań82
Data aktualizacji13 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Forza Football - Soccer Live Scores ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)