WindowsGryWyścigiForza Horizon 4

Forza Horizon 4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Horizon 4 to zręcznościowe wyścigi z dopracowaną oprawą graficzną. Do dyspozycji oddano wiele poziomów trudności, dzięki czemu każdy miłośnik gatunku dostosuje stopień wyzwania do własnych preferencji.

Tym razem przenosimy się do Wielkiej Brytanii. Forza Horizon 4 nie wprowadza rewolucji, ale mimo wszystko autorzy pokusili się o znaczącą nowość. Poszczególne wyścigi rozgrywane są w różnych porach roku, co ma ogromny wpływ na zachowanie samochodu, gdyż jeździmy nie tylko przy słonecznej pogodzie, ale także na przykład w śniegu. Nie można ponadto zapominać, że akcja toczy się również wiosną oraz jesienią.

Forza Horizon 4 pozwala na swobodną eksplorację otwartego świata, gdzie czekają na nas liczne wyścigi do ukończenia. Celem zabawy ponownie jest wygranie tytułowego festiwalu, ale zanim to nastąpi, udowodnimy swoje zdolności w kolejnych zawodach, odblokujemy coraz szybsze pojazdy (łącznie znajdziemy tu ponad 450 aut), a także – o ile zechcemy – opuścimy tryb dla jednego gracza i weźmiemy udział w rozgrywce sieciowej.

Wersja demo Forza Horizon 4 pozwala zapoznać się z największą atrakcją tej części serii, a mianowicie rozegrać krótkie wyścigi jesienią, zimą, wiosną oraz latem. Na przetestowanie czekają rozmaite samochody, a także różnego rodzaju zawody, włącznie z nieskomplikowanymi zadaniami fabularnymi pojawiającymi się w cyklu Forza Horizon po raz pierwszy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań8 417
Data aktualizacji14 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)