WindowsGryWyścigiForza Street

Forza Street23.0.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Forza Street to darmowa, poboczna odsłona cyklu gier wyścigowych od Turn 10 Studios, które odpowiedzialne jest za gry Forza Motorsport i Forza Horizon.

Nowe część kultowej serii

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, Forza Street oferuje możliwość wzięcia udziału w wyścigach ulicznych. Porzucamy więc tory znane z Forza Motorsport oraz wielkie, otwarte światy udostępnione w Forza Horizon. Niezmiennie jednak naszym celem jest dotarcie do mety przed rywalami, a wygrywanie kolejnych zawodów pozwala nam na zdobycie funduszy, które umożliwią zakup nowych, jeszcze lepszych samochodów.

W sam raz na krótsze i dłuższe sesje

Forza Street umożliwia rozgrywanie krótkich, jednominutowych wyścigów, ale jeśli mamy więcej czasu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać inny tryb gry.

Uproszczona rozgrywka

Autorzy gry Forza Street zaimplementowali szereg rozwiązań, które sprawiają, że Forza Street przeznaczona jest dla mniej doświadczonych i wymagających graczy. Zamiast pełnej kontroli nad maszyną należy jedynie wciskać odpowiednie przyciski we właściwych momentach, by dodać gazu, zwolnić lub skorzystać z nitro. W efekcie tego produkcja bardzo przypomina tytuły wydane na urządzeniach przenośnych.

Rozbudowany tuning

Forza Street zawiera opcję modyfikowania wszystkich maszyn znajdujących się w naszym garażu. Mogą się w nim pojawiać samochody marki Porsche, Lamborghini, Ford, Nissan i wiele, wiele innych. Zmienimy nie tylko ich wygląd, ale także części, co poprawi lub pogorszy osiągi wybranych pojazdów.

Różnorodne pojazdy

W grze udostępniono całą gamę maszyn. Do naszej dyspozycji oddano zarówno super szybkie auta sportowe, ale miłośnicy klasyki także znajdą coś dla siebie, bowiem Forza Street pozwala zasiąść za kierownicą samochodów retro.

Obsługa wielu kontrolerów

Forza Street posiada oficjalne wsparcie kontrolera Xbox One, ale możemy również korzystać z klawiatury lub myszy.

Najważniejsze cechy gry Forza Street

  • darmowe wyścigi zręcznościowe na ulicach miast
  • możliwość rozgrywania krótkich, jednominutowych zawodów
  • wiele samochodów do odblokowania (Porsche, Ferrari, Lamborghini, Ford, Nissan i nie tylko)
  • proste sterowanie jednym przyciskiem (gaz, hamulec, nitro)
  • opcja kolekcjonowania i ulepszania samochodów
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 399
Data aktualizacji16 kwi 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)