FossaMail ikona

FossaMail38.2.0

WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailFossaMail
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FossaMail jest darmowym klientem poczty elektronicznej typu open source i stanowi alternatywę dla popularnego Thunderbirda (w oparciu o którego rozwiązania został stworzony). Został on przygotowany do współpracy z przeglądarką Pale Moon, za którą odpowiadają ci sami programiści. Klient poczty (jak i przeglądarka) działają w pełni niezależnie od oprogramowania Mozilli.

FossaMail daje nam dokładnie te same możliwości co Thunderbird - podstawowe czynności na koncie mailowym, dodawanie, edytowanie pozycji książki adresowej, filtrowanie wiadomości, chat itp. Program posiada także wbudowany kalendarz i organizer. Jedyna dostrzegalna od początku różnica zasadza się na raczej przyjemniejszym niż u konkurenta, minimalistycznym, bardziej klarownym interfejsie. Przydatną dodatkową funkcją też jest wbudowane narzędzie do tworzenia backupów.

Ogólnie rzecz biorąc program jest bardzo stabilny w działaniu, nie wyróżnia się szybkością (pozytywnie czy negatywnie) na tle innych. Problemem natomiast, wbrew zapewnieniom developerów, jak na razie jest współpraca z niektórymi wtyczkami przeznaczonymi dla Thunderbirda, można też doświadczyć takowych przy kontach IMAP-owych.

Uwaga!

Udostępnij
FossaMail 38.2.0wersja stabilna (32-bit)
FossaMail 38.2.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 521
Data aktualizacji29 mar 2017
Rozmiar pliku31.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FossaMail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)