bEUEuvmJ
Foxit PDF Reader & Converter ikona

Foxit PDF Reader & Converter11.1.10.1202

Strona głównaAndroidBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówFoxit PDF Reader & Converter
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foxit PDF Reader (MobilePDF) to rozbudowane narzędzie do obsługi plików PDF. Odpowiadają za nią autorzy popularnego czytnika dla komputerów PC, zespół Foxit Software.

bEUEuvmL

Aplikacja pozwala na otwieranie plików z pamięci telefonu oraz popularnych chmur takich jak: OneDrive, Dysk Google, Dorpbox, box czy też chmura od Foxit. Wybierając podgląd pliku otrzymujemy kilka różnych narzędzi, które ułatwi nam korzystanie z PDF.

Po pierwsze możemy zmieniać sposób podglądu dokumentu. Dostępny jest tryb ciągły, pojedynczych stron czy też w formie galerii. Dostępne są także flamastry za pomocą których zakreślimy ważne fragmenty, możemy edytować ich kolor, a także natężenie, dodatkowo przełączyć się na strzałki oraz linie. Nie zabrakło także zakładek.

Foxit MobilePDF - PDF reader radzi sobie także z dokumentami zabezpieczonymi hasłem oraz posiada możliwość zabezpieczenia plików z poziomu aplikacji. Podczas testów program radził sobie dobrze z dokumentami o wadze 30 MB. Jedynym irytującym elementem były wyświetlane reklamy oraz nie do końca przemyślany interfejs, który wymaga wprawy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 062
Data aktualizacji5 gru 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Foxit PDF Reader & Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUEuvmV
Komentarze (0)
bEUEuvnH