AndroidBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówFoxit PDF Reader & Converter
Foxit PDF Reader & Converter ikona

Foxit PDF Reader & Converter2024.4.0.0401.0701

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foxit PDF Reader (MobilePDF) to rozbudowane narzędzie do obsługi plików PDF. Odpowiadają za nią autorzy popularnego czytnika dla komputerów PC, zespół Foxit Software.

Aplikacja pozwala na otwieranie plików z pamięci telefonu oraz popularnych chmur takich jak: OneDrive, Dysk Google, Dorpbox, box czy też chmura od Foxit. Wybierając podgląd pliku otrzymujemy kilka różnych narzędzi, które ułatwi nam korzystanie z PDF.

Po pierwsze możemy zmieniać sposób podglądu dokumentu. Dostępny jest tryb ciągły, pojedynczych stron czy też w formie galerii. Dostępne są także flamastry za pomocą których zakreślimy ważne fragmenty, możemy edytować ich kolor, a także natężenie, dodatkowo przełączyć się na strzałki oraz linie. Nie zabrakło także zakładek.

Foxit MobilePDF - PDF reader radzi sobie także z dokumentami zabezpieczonymi hasłem oraz posiada możliwość zabezpieczenia plików z poziomu aplikacji. Podczas testów program radził sobie dobrze z dokumentami o wadze 30 MB. Jedynym irytującym elementem były wyświetlane reklamy oraz nie do końca przemyślany interfejs, który wymaga wprawy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 357
Data aktualizacji10 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Foxit PDF Reader & Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)