Freda ikona

Freda4.40 rev 6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Freda eBook Reader – znany początkowo z platformy UWP w Windowsie czytnik ebooków, który poradzi sobie z formatami ePub (bez DRM), FB2, HTML oraz TXT.

Elektroniczne książki możemy tu dodawać z z chmury OneDrive lub Dropbox, ale także katalogów online, takich jak Feedbooks, Smashwords lub Gutenberg oraz czerpać korzyści z ponad 50 tysięcy dostępnych tam za darmo klasyków. Aplikacja pozwala bardzo dokładnie ustawić tryb czytania, począwszy od kroju czcionki, na kolorystyce skończywszy.

Aplikacja debiutuje na Androidzie czerpiąc garściami z wzornictwa interfejsu znanego z platformy Windows. W wielu przypadkach (przynajmniej w dostępnej na razie jedynie testowej wersji) nie wyszło jej to na dobre, szczególnie jeśli do ręki weźmie ją użytkownik Androida, który wcześniej nie miał styczności z programami Windows UWP. Interfejs bywa nieczytelny i nie zawsze reaguje dostatecznie szybko. Z drugiej strony, jeśli wcześniej korzystaliśmy z wersji programu dla Windowsa, z obsługą nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTurnipsoft
Liczba pobrań441
Data aktualizacji3 mar 2022
Rozmiar pliku0.17 MB
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Freda ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)