WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioFree Audio Converter
Free Audio Converter ikona

Free Audio Converter5.1.9.310

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Audio Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji plików audio pomiędzy formatami MP3, M4A, M4B, M4R, AAC, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC oraz AMR.

Program jest jednym z najczęściej wykorzystywanych składników pakietu Free Studio, którego jest częścią. Do jego zalet zaliczyć należy szybkość działania oraz prostotę obsługi. Aby przekonwertować wybrany plik audio lub całą ich bibliotekę wystarczy, że użytkownik wczyta je w głównym oknie narzędzia, wskaże lokalizację docelową, a następnie dostosuje ustawienia konwersji - format wyjściowy oraz jakość dźwięku. W przypadku ostatniej z wspomnianych opcji do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji. Użytkownik oczywiście może również tworzyć własne profile z ustawieniami.

Ponadto Free Audio Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików audio (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów, umożliwiający pobieranie danych o utworach z baz internetowych. Nie zabrakło również opcjonalnej funkcji generowania list odtwarzania M3U.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań80 653
Data aktualizacji8 wrz 2020
Rozmiar pliku31.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Audio Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)