Free Audio Extractor1.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Audio Extractor jest małym i darmowym narzędziem, do zadań którego należy konwertowanie plików audio pomiędzy różnymi formatami oraz zgrywanie ścieżki dźwiękowej z filmów na dysk twardy. Dodatkowo oferuje ono funkcję, pozwalającą na prace z jedynie wybranymi fragmentami plików audio lub wideo.

Jedną z głównych zalet Free Audio Extractora jest duża prostota obsługi. Chcąc przekonwertować dźwięk wystarczy wczytać pliki na listę zadań, wybrać wyjściowy format i skonfigurować odpowiednio kodek, a następnie kliknąć przycisk "Save as". Program dobrze radzi sobie z konwertowaniem wielu plików jednocześnie, dając przy tym możliwość wycięcia, a następnie przekodowania jedynie wybranego fragmentu ścieżki.

Free Audio Extractor na wejściu obsługuje pliki AVI, FLV, MP4, MOV, AAC, M4A, MP3, MP2, WAV, MKV i WMV, umożliwiając ich przekonwertowanie do formatu MP3, WAV, OGG, FLAC oraz WMA. Program pozwala na ustalanie wartości bitrate, zmiennej przepływości VBR, a także liczby kanałów. Wszystkie przekodowane pliki zapisywane są w lokalizacji podanej przez użytkownika w ustawieniach narzędzia.

Program dostępny jest obecnie w angielskiej, francuskiej oraz tureckiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Udostępnij
Free Audio Extractor 1.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
ProducentKastorSoft
Liczba pobrań25 093
Data aktualizacji21 lis 2011
Rozmiar pliku2.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)