WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioFree Audio Extractor

Free Audio Extractor1.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Audio Extractor jest małym i darmowym narzędziem, do zadań którego należy konwertowanie plików audio pomiędzy różnymi formatami oraz zgrywanie ścieżki dźwiękowej z filmów na dysk twardy. Dodatkowo oferuje ono funkcję, pozwalającą na prace z jedynie wybranymi fragmentami plików audio lub wideo.

Jedną z głównych zalet Free Audio Extractora jest duża prostota obsługi. Chcąc przekonwertować dźwięk wystarczy wczytać pliki na listę zadań, wybrać wyjściowy format i skonfigurować odpowiednio kodek, a następnie kliknąć przycisk "Save as". Program dobrze radzi sobie z konwertowaniem wielu plików jednocześnie, dając przy tym możliwość wycięcia, a następnie przekodowania jedynie wybranego fragmentu ścieżki.

Free Audio Extractor na wejściu obsługuje pliki AVI, FLV, MP4, MOV, AAC, M4A, MP3, MP2, WAV, MKV i WMV, umożliwiając ich przekonwertowanie do formatu MP3, WAV, OGG, FLAC oraz WMA. Program pozwala na ustalanie wartości bitrate, zmiennej przepływości VBR, a także liczby kanałów. Wszystkie przekodowane pliki zapisywane są w lokalizacji podanej przez użytkownika w ustawieniach narzędzia.

Program dostępny jest obecnie w angielskiej, francuskiej oraz tureckiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentKastorSoft
Liczba pobrań25 315
Data aktualizacji21 lis 2011
Rozmiar pliku2.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)