WindowsArchiwumProgramy archiwalneFree Document Viewer
Free Document Viewer ikona

Free Document Viewer1.0.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Document Viewer to darmowy i zarazem niewielki program do przeglądania dokumentów zapisanych w różnych formatach.

Aplikacja charakteryzuje się szybkością działania i odczytywania różnych plików tekstowych, a także wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Free Document Viewer automatycznie włącza na pasku narzędzi dodatkowe funkcje, wspomagające przy przeglądaniu danego dokumentu (w zależności od formatu wczytywanego pliku).

Free Document Viewer odczytuje dokumenty zapisane w formacie DOCX, PDF, RTF, TXT, a także arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX). Oprócz tego nadaje się idealnie do przeglądania kodu źródłowego i programistycznego (PHP, HTML, HTM, XHTML, XML, ASP, JS), a także innych plików konfiguracyjnych i informacyjnych (INFO, NFO, CFG, BAK, DIZ i DAT). Aplikacja umożliwia również automatyczne wykrywanie nieznanych formatów dokumentu, a w przypadku nierozpoznania pliku, uruchamia go w standardowym formacie tekstowym TXT.

Korzystając z tego niewielkiego oprogramowania, możemy też wyróżnić fragment tekstu, skopiować go i wkleić do innej aplikacji lub zamieścić w formie wiadomości na poczcie elektronicznej. Free Document Viewer został też wyposażony w narzędzia do przybliżania/oddalania widoku, wyszukiwania dowolnego wyrazu w pliku tekstowym, a także do wygodnej nawigacji pomiędzy różnymi stronami w dokumencie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 094
Data aktualizacji8 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Document Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)