WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoFree DVD Video Converter

Free DVD Video Converter2.0.65.823

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free DVD Video Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do kopiowania zawartości niezabezpieczonych nośników DVD z filmami i ich zapisywania na komputerze w postaci plików MP4, MKV lub AVI.

Program jest jednym z najpopularniejszych składników pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Aby przeprowadzić proces rippowania płyty DVD-Video wystarczy, że włożymy odpowiedni nośnik z filmem do napędu, zdefiniujemy folder docelowy oraz dostosujemy ustawienia konwersji - format wyjściowy oraz jakość materiału. Co istotne, Free DVD Video Converter przetwarza wideo z użyciem takich filtrów i kodeków, że są one kompatybilne z urządzeniami przenośnymi jak np. iPod, iPhone, iPad, Sony PSP, a także wieloma innymi.

Narzędzie umożliwia skopiowanie całej zawartości płyty DVD-Video lub jedynie wskazanych przez użytkownika rozdziałów. W przypadku nośników wielojęzycznych pozwala zdefiniować ścieżkę audio, która uwzględniona zostanie podczas rippowania, a także nałożyć na obraz znajdujące się na płycie napisy. Dzięki Free DVD Video Converter przechwycimy również samą ścieżkę dźwiękową i zapiszemy ją do pliku w formacie MP3.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań30 030
Data aktualizacji25 sie 2016
Rozmiar pliku41.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)