WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychFree File Camouflage
Free File Camouflage ikona

Free File Camouflage1.25

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free File Camouflage to darmowa aplikacja, stanowiąca idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcieliby w nietypowy sposób zabezpieczyć swoje prywatne lub poufne dane. Z pomocą tego niewielkiego narzędzia ukryjemy dowolny plik w obrębie zdefiniowanego zdjęcia.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, niewielkimi rozmiarami i dużą szybkością działania. Umożliwia ukrycie w pliku JPEG dowolnych danych, niezależnie od ich rozmiaru czy typu. Korzystając z Free File Camouflage zabezpieczymy m.in. cenne dokumenty, poufne zdjęcia czy materiały wideo, aplikacje i gry, pliki z kodem źródłowym itp. Otwierając plik JPEG z ukrytymi danymi system wyświetli podgląd obrazu, identycznie jak ma to miejsce w przypadku standardowych plików graficznych. Jedyną różnicą w stosunku do pierwotnego zdjęcia, w którym zdecydowaliśmy się ukryć dane jest jego rozmiar.

Dostęp do zabezpieczonych danych możliwy jest tylko i wyłącznie po wyodrębnieniu z pliku JPEG ukrytych wcześniej danych. Dokonać tego można przy użyciu Free File Camouflage z poziomu zakładki 'De-camuflage a file'. Narzędzie opcjonalnie potrafi również zabezpieczać wyodrębnianie ukrytych danych hasłem, definiowanym podczas "wstrzykiwania" danych do pliku JPEG.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań819
Data aktualizacji3 lis 2014
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free File Camouflage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)