Free IP Scanner ikona

Free IP Scanner3.2

WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweFree IP Scanner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free IP Scanner to bardzo proste i wygodne narzędzie sieciowe do skanowania adresów IP oraz portów w wybranym przez nas zakresie.

Aplikacja stworzona została z myślą o administratorach sieci, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być również w warunkach domowych. Dzięki wsparciu dla wielowątkowości umożliwia błyskawiczne skanowanie nawet dużych sieci w wybranym zakresie adresów IP. Działanie Free IP Scannera opiera się na "pingowaniu" adresów IP w celu sprawdzenia czy są aktywne, a następnie dostarczeniu informacji o nazwie grupy roboczej, hosta, adresu MAC czy portach.

Free IP Scanner daje możliwość zapisania wszystkich zgromadzonych danych na lokalnym dysku komputera w postaci pliku tekstowego. Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

Udostępnij
Free IP Scanner 3.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań12 308
Data aktualizacji7 sie 2019
Rozmiar pliku0.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free IP Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)