WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweFree IP Scanner
Free IP Scanner ikona

Free IP Scanner3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free IP Scanner to bardzo proste i wygodne narzędzie sieciowe do skanowania adresów IP oraz portów w wybranym przez nas zakresie.

Aplikacja stworzona została z myślą o administratorach sieci, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być również w warunkach domowych. Dzięki wsparciu dla wielowątkowości umożliwia błyskawiczne skanowanie nawet dużych sieci w wybranym zakresie adresów IP. Działanie Free IP Scannera opiera się na "pingowaniu" adresów IP w celu sprawdzenia czy są aktywne, a następnie dostarczeniu informacji o nazwie grupy roboczej, hosta, adresu MAC czy portach.

Free IP Scanner daje możliwość zapisania wszystkich zgromadzonych danych na lokalnym dysku komputera w postaci pliku tekstowego. Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań15 550
Data aktualizacji7 sie 2019
Rozmiar pliku0.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free IP Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)