WindowsArchiwumProgramy archiwalneFree Netflix Downloader

Free Netflix Downloader1.0.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Netflix Downloader to program do pobierania filmów z serwisu Netflix na dysk komputera. Dzięki temu możliwe będzie późniejsze zobaczenie ulubionych seriali i filmów bez dostępu do Internetu. Aplikacja nie jest oficjalną propozycją Netflixa.

Działanie programu jest bardzo proste, a z obsługą poradzi sobie z pewnością każdy użytkownik. Wystarczy zalogować się do serwisu, a następnie wybrać interesujący nas materiał do pobrania, aby ten został dodany do listy pobieranych plików. Aplikacja pozwala pobierać jednocześnie wiele nagrań, zaś dla każdego z nich wybrać odpowiedni język (o ile materiał dostępny jest w kilku).

Warto dodać, iż po pobraniu filmów, program pozwala przekonwertować je na inne formaty: MP4, AVI lub MP3, a także dostosować do wyświetlania na konkretnych urządzeniach mobilnych, np. iPhonie. Free Netflix Downloader pozwala obecnie jedynie na pobieranie treści w standardowej jakości, jednak niewykluczone, że aktualizacje przyniosą wsparcie dla wysokiej rozdzielczości.

Uwaga!

Program nie jest oficjalną propozycją Netflixa, przez co przed skorzystaniem z niego warto zapoznać się z regulaminem serwisu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań16 365
Data aktualizacji28 gru 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)