Free RAR Password Recovery ikona

Free RAR Password Recovery3.70.69

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełFree RAR Password Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free RAR Password Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania zapomnianych haseł do archiwów w popularnym formacie RAR/ZIP/ACE.

Charakteryzuje się ono bardzo prostą obsługą, chociaż na pierwszy rzut oka liczba oferowanych funkcji może wprawić w zakłopotanie mniej doświadczonych użytkowników. Edycja bezpłatna oferuje możliwość odzyskania hasła za pomocą techniki Brute-force. Matoda ta, choć bywa czasochłonna jest skuteczna i opiera się na sprawdzeniu każdej możliwej kombinacji znaków w haśle. Wersja Pro pozwala dodatkowo stosować maski oraz słowniki w procesie odzyskiwania.

Free RAR Password Recovery daje użytkownikowi dostęp do kilku przydatnych opcji zawężania poszukiwań. Dzięki nim w szybki sposób wyeliminujemy podczas procesu odzyskiwania np. spacje, cyfry lub różnego typu symbole, a także określimy minimalną długość poszukiwanego hasła, co pozwoli skrócić czas działania narzędzia.

Udostępnij
Free RAR Password Recovery 3.70.69wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań14 994
Data aktualizacji20 lip 2017
Rozmiar pliku4.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Free RAR Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)