WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełFree RAR Password Unlocker
Free RAR Password Unlocker ikona

Free RAR Password Unlocker1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free RAR Password Unlocker to niewielkie i bezpłatne narzędzie, z pomocą którego odzyskamy utracone hasła do archiwów w formatach RAR/ZIP/7ZIP.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a praca z nim odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, który przeprowadza użytkownika przez cały proces wyszukiwania hasła. W kolejnych krokach wskazać należy archiwum, do którego utraciliśmy hasło, a następnie zdefiniować metodę, która posłuży do jego odnalezienia. Free RAR Password Unlocker pozwala na wyszukiwanie hasła techniką Brute-Force, Brute-Force z maską oraz z wykorzystaniem słownika.

Operacja odzyskiwania hasła w zależności od jego długości może być czasochłonna. Aby skrócić czas potrzebny do wyszukania prawidłowego hasła program wyposażony został w opcje zawężania poszukiwań. Z ich pomocą określimy minimalną długość hasła czy wykluczymy znaki, których jesteśmy pewni, że w haśle nie ma.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań40 053
Data aktualizacji21 lip 2017
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free RAR Password Unlocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)