WindowsDodatkiRozszerzenia programówFree Video Call Recorder for Skype
Free Video Call Recorder for Skype ikona

Free Video Call Recorder for Skype1.2.69.1027

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free Video Call Recorder for Skype to darmowe narzędzie, służące do rejestrowania oraz zapisywania na dysku komputera ścieżki audio i wideo z rozmów prowadzonych przez użytkownika przy użyciu komunikatora Skype.

Program wyposażony został w 3 tryby pracy, pozwalające odpowiednio zapisywać obraz i dźwięk obydwu komunikujących się ze sobą osób, jedynie użytkownika po drugiej stronie, a także rejestrować jedynie dźwięk. Free Video Call Recorder for Skype charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe oraz wysoką jakością przechwyconych rozmów. Rejestrowane rozmowy, w zależności od tego czy są to konwersacje audio lub wideo zapisywane są na dysku w postaci plików MP3 lub MP4.

Pomimo braku polskiej wersji językowej narzędzie nie powinno przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Jego obsługa ogranicza się do wyboru trybu zapisu, wskazania lokalizacji, gdzie zapisany zostanie wyjściowy plik z rozmową i uruchomienia procesu rejestrowania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań25 084
Data aktualizacji14 lis 2016
Rozmiar pliku31.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Video Call Recorder for Skype ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)