WindowsObsługa urządzeń mobilnychKonwersja audio i wideoFree Video Converter
Free Video Converter ikona

Free Video Converter2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Video Converter to darmowy program pozwalający na konwertowanie plików wideo pomiędzy większością najpopularniejszych formatów - w tym te obsługiwane przez smartfony, konsole itp.

Narzędzie obsługuje wszystkie typy plików wideo, które możemy skonwertować do najważniejszych formatów, czyli AVI, DVD, FLV, WMV, MP4 oraz innych, kompatybilnych z urządzeniami iPod, iPad, iPhone, Android, PlayStation 3 i PSP w wybranej przez użytkownika jakości (niskiej, średniej lub wysokiej). Podczas przeprowadzania procesu konwertowania pliku użytkownik ma dostępu do poglądu wideo oraz paska postępu i informacji, ile czasu pozostało do końca wykonywanej aktualnie operacji.

Free Video Converter umożliwia także podzielenie wybranego filmu na kilka odrębnych części lub wycięcie z niego dowolnego fragmentu oraz zapisanie go w osobnym pliku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
ProducentKastorSoft
Liczba pobrań89 627
Data aktualizacji22 lut 2013
Rozmiar pliku6.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Video Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)