WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoFree Video to DVD Converter
Free Video to DVD Converter ikona

Free Video to DVD Converter5.0.99.823

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Video to DVD Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji plików wideo (MP4, AVI, WMV, MKV, MOV, FLV i wielu innych) do formatu kompatybilnego ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD. Z jego poziomu utworzymy na bazie naszych filmików strukturę nośnika DVD-Video, a następnie nagramy ją na płytę DVD.

Program jest jednym ze składników pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Cały proces tworzenia nośnika DVD z naszymi filmikami ogranicza się do wczytania w głównym oknie narzędzia plików wideo, zdefiniowania formatu wyjściowego (NTSC lub PAL) i jakości obrazu/dźwięku. Free Video to DVD Converter wspiera płyty DVD oraz DVD-DL, umożliwiając przy tym wygodne wypalenie naszego projektu na nośnik z wykorzystaniem instalowanej wraz z nim aplikacji Free DVD Video Burner.

Ponadto narzędzie wyposażone zostało w opcje automatycznego generowania prostego, ale funkcjonalnego menu DVD, które umożliwi łatwą nawigację po zawartości nośnika w różnego typu odtwarzaczach, obsługujących format DVD.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań22 936
Data aktualizacji25 sie 2016
Rozmiar pliku29.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Video to DVD Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)