WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremFree Virtual Keyboard
Free Virtual Keyboard ikona

Free Virtual Keyboard4.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Free Virtual Keyboard to darmowa, wirtualna klawiatura, która pojawia się na ekranie urządzenia przenośnego, np. laptopa bądź netbooka.

Narzędzie powstało z myślą o użytkownikach, którzy sporą cześć obowiązków służbowych wykonują w podróży, a nieporęczna klawiatura mobilnego sprzętu okazuje się problematyczna przy wykonywaniu takich czynności, jak odpisywanie na e-maile czy też wyszukiwanie odpowiednich treści za pośrednictwem Internetu.

Free Virtual Keyboard pozwala na zmodyfikowanie rozmiaru, koloru i przezroczystości klawiatury na ekranie przy wykorzystaniu zaledwie jednego kliknięcia. Program jest bardzo prosty w obsłudze i wyjątkowo intuicyjny – świetnym przykładem jest tryb pełnoekranowy. Uruchamiając go, klawiatura ekranowa automatycznie dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza, niezależnie od tego, czy trzymamy urządzenie w pionie czy też w poziomie.

Warto dodać, że Free Virtual Keyboard nie wymaga instalacji. Wystarczy pobrać aplikację i umieścić ją na dowolnym urządzeniu przenośnym, by móc z niej skorzystać w trakcie podróży. Wszystkie zdefiniowane ustawienia są przechowywane w odpowiednim pliku znajdującym się w folderze instalacyjnym programu lub – gdy nie jest to możliwe – zostają umieszczone w rejestrze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań18 996
Data aktualizacji6 cze 2019
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Virtual Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)