bDUdXJiZ
Free WiFi Hotspot ikona

Free WiFi Hotspot4.4.1.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item

Free WiFi Hotspot to program, dzięki któremu laptop lub netbook będzie pełnił funkcję przenośnego hotspotu Wi-Fi.

bDUdXJjb

Za pomocą Free WiFi Hotspot uzyskamy możliwość bezprzewodowego udostępniania połączeń internetowych, takich jak: DSL, Bluetooth, Dial-Up i wielu innych. Narzędzie korzysta oczywiście z karty sieci bezprzewodowej wbudowanej w urządzenie. Oznacza to, że wystarczy jedno kliknięcie, by utworzyć router Wi-Fi za pomocą Free WiFi Hotspot i dowolnego laptopa lub netbooka ze wspomnianym programem na dysku twardym. W ten sposób zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na zakup nowego routera.

Free WiFi Hotspot pozwala na skonfigurowanie ID naszego hotspotu, jak również zabezpieczenie dostępu hasłem. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji szczegółowy wykaz informacji o połączeniu, wykonanych operacjach, zmienionych ustawieniach, a także może podejrzeć status działania w specjalnym oknie raportu.

Warto dodać, że Free WiFi Hotspot oferuje możliwość skonfigurowania dowolnej liczby urządzeń podłączonych do utworzonego hotspotu Wi-Fi. Narzędzie jest kompatybilne nie tylko z laptopami i netbookami, ale również z wieloma innymi sprzętami, w tym smartfonami i drukarkami przenośnymi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań12 203
Data aktualizacji20 sty 2021
Rozmiar pliku1.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free WiFi Hotspot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUdXJjG
bDUdXJjX