WindowsMultimediaPobieranie wideoFree YouTube to MP3 Converter
Free YouTube to MP3 Converter ikona

Free YouTube to MP3 Converter4.3.117.506

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free YouTube to MP3 Converter to darmowe narzędzie przeznaczone do pobierania klipów z serwisu YouTube i zapisywania ścieżki dźwiękowej do formatu MP3.

Opisywana aplikacja charakteryzuje się banalną obsługą oraz dużą szybkością działania. Po uruchomieniu Free YouTube to MP3 Convertera wystarczy, że wkleimy w głównym jego oknie link do materiału wideo na YouTubie i ewentualnie zdefiniujemy lokalizację, w której zostanie zapisany pobrany plik MP3. Aplikacja domyślnie oferuje jako format wyjściowy właśnie MP3, jednak nie jest on jedynym wspieranym.

Jak już zostało wspomniane, aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z pobieraniem pojedynczych klipów wideo. Nie inaczej jest w przypadku całych list odtwarzania (playlist). Free YouTube to MP3 Converter pozwala na konwertowanie wielu materiałów wideo do postaci plików audio i to nawet w oryginalnej jakości, bez jakiejkolwiek konwersji.  Program poza formatem MP3 wspiera także AAC, OGG, M4A oraz bezstratne FLAC i WAV.

Kluczowe cechy programu:

  • pobieranie i konwersja klipów z YouTube za darmo
  • banalna obsługa i szybkość działania
  • wsparcie dla wielu popularnych formatów wyjściowych
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.627 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań741 380
Data aktualizacji8 maj 2024
Rozmiar pliku75.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Free YouTube to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (151)