WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioFreemake Audio Converter

Freemake Audio Converter1.1.9.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Freemake Audio Converter to darmowe narzędzie, umożliwiające konwersję plików audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami, w tym także kompatybilnymi z przenośnymi odtwarzaczami i telefonami.

Jedną z głównych zalet Freemake Audio Converter, podobnie jak pozostałych aplikacji tego producenta, jest prosta obsługa, będąca zasługą dopracowanego i niezwykle przejrzystego interfejsu graficznego. Funkcjonalność programu, chociaż nie jest zbyt rozbudowana to umożliwia wygodne i sprawne konwertowanie plików umieszczonych na liście do jednego z formatów wskazanych przez użytkownika. Przekonwertowana muzyka bez problemu odtworzona może zostać na m.in. urządzeniach iPod, iPhone, iPad, odtwarzaczach Zune, iRiver, Archos, GoGear i wielu innych. Aplikacja daje możliwość dostosowywania podstawowych parametrów wyjściowych plików, tj. liczbę kanałów lub jakość próbkowania. Co istotne, własne ustawienia możemy zapisać i dowolnie wykorzystywać w przyszłości.

Na tym jednak możliwości narzędzia się nie kończą. Freemake Audio Converter pozwala także na łączenie wielu plików audio w jeden, bezpośrednie przesyłanie muzyki w formacie MP3 lub AAC do iTunes, a także zgrywanie ścieżki dźwiękowej z filmów DVD oraz plików wideo w formatach H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT i FLV. Dodatkowo według zapowiedzi twórców nadchodzące wersje wyposażone mają zostać w funkcje rippowania oraz nagrywania płyt Audio-CD i MP3.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.954 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań161 214
Data aktualizacji23 gru 2020
Rozmiar pliku18.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)