WindowsMultimediaPakiety multimedialneFreemore Audio Video Suite
Freemore Audio Video Suite ikona

Freemore Audio Video Suite4.8.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Freemore Audio Video Suite to bezpłatny i niezwykle wszechstronny zestaw narzędzi do obsługi multimediów, grafiki, a nawet dokumentów PDF. Z jego pomocą m.in. przekonwertujemy materiał audio/wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami, stworzymy kopię zapasową filmu DVD, poddamy prostej obróbce grafikę, stworzymy pokaz slajdów czy też zgramy na komputer klipy z serwisu YouTube.

Składnikami pakietu jest spora liczba użytecznych narzędzi, których możliwości pozwalają wygodnie i kompleksowo wykonywać niemalże dowolne operacje na multimediach, ale nie tylko. Wszystkie one zostały przez twórców posegregowane na dostępnych w głównym oknie programu zakładkach. Znajdziemy wśród nich zestaw praktycznych aplikacji do obsługi materiałów audio, wideo, DVD, grafiki oraz multimediów transmitowanych za pośrednictwem Internetu. Z ich pomocą szybko i sprawnie wykonamy takie operacje jak nagrywanie, edycja i konwersja dźwięku oraz wideo, zmiana formatu i rozmiarów plików graficznych, tworzenie pokazu slajdów czy też obsługa strumieni multimedialny online i pobieranie klipów z YouTube.

Inne użyteczne funkcje Freemore Audio Video Suite to rippowanie zawartości nośników z filmami, generowanie obrazów dysków ISO oraz tworzenie dokumentów PDF z plików graficznych i konwersja OCR.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 590
Data aktualizacji17 wrz 2014
Rozmiar pliku31.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Freemore Audio Video Suite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)